Matrace Moravia Comfort

Úvodní stránka » Ložnice a šatny » Matrace Moravia Comfort

Přehled produktů

seředit podle: názvu VzestupněSestupně

Nabízíme kvalitní matrace největšího českého výrobce GUMOTEX, které se vyznačují vysokou kvalitou. Svými parametry vyhovují i těm nejpřísnějším evropským normám a podle průzkumů mohou být také vhodnou prevencí před vznikem zdravotních komplikací.
více obrázků (3)    

ANTIGONA

Extrémní pohodlí díky flexibilní VISCOR pěně.Působením tělesného tepla VISCOR pěna (líná pěna) měkne a pružně se přizpůsobuje tvaru těla, které se pozvolna a příjemně zanoří do matrace.

více obrázků (2)  

ARTEMIS BIO

Exkluzivní jádro z pěnové pryže (latex) s příměsí přírodního kaučuku, které je ve střední vrstvě dvojnásobně vyztuženo a významně zpevněno kokosovými flexideskami.

více obrázků (1)

AURORA

Matraci je možné polohovat pomocí roštů. Díky dobrým ortopedickým vlastnostem je vhodná i pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko. Standardní potah OLYMPIC.

 

Matrace AURORA nelze objednat v atypickém rozměru.

více obrázků (3)    

DANAE

Matrace pro partnery v podobě 18 cm vysokého spánkového luxusu. To je DANAÉ.Výjimečná elasticita „studené pěny“ s vyšší tuhostí a nosností, v kombinaci s PUR pěnou poskytující dokonalý spací komfort širokému okruhu uživatelů

více obrázků (3)    

EURIDIKA

Komfortní sendvičová matrace s vrstvou VISCOR pěny (líné pěny).Využitím VISCOR pěny (líné pěny) vám matrace dodá pocit pomalého vnoření, pohodlné uložení v optimální poloze a rozložení tlaku těla po celé ploše matrace.

Matrace v potahu Millenium více obrázků (3)    

FORTUNA BIO

Partnerská matrace z mimořádně pružné HR pěny s extraktem sójového oleje.Matrace nabízí unikátní možnost volby tvrdší (fialová pěna) a měkčí (žlutá pěna) strany matrace.

více obrázků (1)

GAIA aiRaiR

Vysoce propracovaná latexová matrace, která přinese relaxaci do vaší ložnice. To vše díky struktuře monobloku s vertikálními kanálky s odlišnou tuhostí.

7zónové jádro, polohovací rošt

Jolana více obrázků (4)      

JOLANA

Sendvičová matrace ze „studené pěny“.

7 anatomických zón, tvrdší a měkčí strana matrace

Spojení vrstev zvláštním tvarováním (bez použití lepidel): zajištění dokonalého provzdušnění

více obrázků (3)    

MAIA AIR

Převratná novinka. Všechny naše zkušenosti jsme vložili do ortopedické partnerské matrace s použitím mimořádně pružné HR pěny s extraktem sójového oleje.

více obrázků (3)    

MÉDEA PLUS

Vysoce luxusní sendvičová matrace s proměnlivou výškou viscoelastické vrstvy, kombinace vysoce pružných HR pěn: střed 40 kg/m3, spodní nosná vrstva 45 kg/m3.

7 anatomických zón, tvrdší a měkčí strana matrace. Vhodná i pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko.

více obrázků (2)  

METIS

Unikátní matrace s vysoce komfortní vrstvou gel latexu. Vrchní latexová vrstva matrace s příměsí gelových částic zajišťuje optimální klima vhodné pro váš spánek a zároveň má mírně chladivý efekt

Natalia více obrázků (4)      

NATALIA

Zpevněná latexová matrace s kaktusovou flexideskou, výborná pružnost, optimální tuhost a tvarová stálost matrace.

Dobré ortopedické vlastnosti matrace: vhodná i pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko.

Norka Plus více obrázků (2)  

NORKA PLUS

Matrace sendvičového typu se 7cm tloušťkou RE desky.

Vnější vrstvy z kvalitní PUR pěny, středové zpevnění matracového jádra pro vyšší zatížení. Vnitřní tvarování vrstev zajišťuje potřebné provzdušnění.

více obrázků (3)    

SENIORA

Horní antidekubitní tvarování dělá z matrace volbu i pro ty, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžko. Vyztužené bočnice matrace výrazně zpevňují hrany ložné plochy a jsou více odolné proti sesezení, než je tomu u běžných matrací.

Zlata Plus více obrázků (2)  

ZLATA PLUS

Klasická matrace z taštičkových pružin (samostatně zašitých v textilních sáčcích), vnější profilované desky z kvalitní PUR pěny.

5 anatomických zón, dynamické přizpůsobení tvaru i zátěži jednotlivých tělesných partií.