O nás

Úvodní stránka » O nás

Nabízíme kompletní návrhy a realizace interiérů.

Jsme podniková prodejna společnosti Taubenhansl s.r.o., která na trhu působí již od roku 1995. Za více než 15 let existence jsme získali řadu cenných zkušeností a nápadů. Zabýváme se především výrobou nábytku na míru ze všech na trhu dostupných materiálů v široké nabídce dekorů a barev (masiv, dýha, lamino, MDF, umakart, překližka, kov, sklo…).

Nabízíme návrhy interiérů jako celku v barevném 3D provedení, včetně výroby nábytku, montáže a dopravy.

Výroba nábytku na míru

 • Kuchyně
 • Obývací pokoje
 • Ložnice
 • Dětský nábytek
 • Kancelářský nábytek
 • Vestavěné skříně, předsíně
 • Hotely, recepce
 • Restaurace, komerční prostory

Ostatní služby

 • Montáž, doprava
 • Prodej dveří včetně montáže a dopravy
 • Podlahy včetně nivelace, pokládky a dopravy
 • Prodej kuchyňských spotřebičů
 • Stoly, židle
 • Matrace, rošty
 • Sedací soupravy
 • Prodej ostatního doplňkového zboží

Kvalita našich výrobků a zejména spokojenost našich zákazníků je pro nás hlavní prioritou.

Kuchyně

Navrhujeme a dodáváme kuchyně v moderním i klasickém stylu včetně kompletního vybavení a kuchyňských spotřebičů. Nabízíme kuchyně od základního vybavení až po luxusní, vždy však garantujeme vysokou kvalitu a zákaznický servis. Návrh přizpůsobíme přesně Vašim požadavkům a potřebám s ohledem na Vaše možnosti. Velkou pozornost věnujeme nejen komplexnímu vzhledu kuchyně, ale i jednotlivým detailům tak, aby byly dodrženy požadavky na celkovou funkčnost a ergonomii.

Obývací stěny

Navrhujeme a dodáváme obývací stěny na míru Vašim možnostem a prostorové dispozici Vašeho domu nebo bytu. Obývací stěny, stejně jako ostatní nábytek, vyrábíme ze všech na trhu dostupných materiálů. V současné době často tvoří obývací pokoj jednu velkou místnost s kuchyní, proto i zvolený nábytek by měl být dokonale sladěn s kuchyňskou linkou.

Ložnice a šatny

Ložnice představuje nejsoukromější místo bytu nebo domu, proto si zaslouží individuální přístup při výběru nábytku. Navrhujeme a dodáváme postele, noční stolky, komody, šatní a vestavěné skříně i vybavení šaten otevřeným systémem polic a věšáků. Nabízíme tak atraktivní a funkční řešení, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Základem zdravého spánku je vhodně zvolená matrace a rošt. V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní matrace a rošty renomovaného českého výrobce.

Dětský nábytek

U dětského nábytku zaměřujeme pozornost především na bezpečnost a ergonomii, jednoduchou obsluhu a kvalitu zpracování. Stejně tak zohledňujeme věk dětí, jejich měnící se potřeby a požadavky na úložné prostory. Důležitý je však i vzhled nábytku, vhodně zvolené barvy a uspořádání nábytku v místnosti. Navrhujeme a dodáváme postele (i včetně úložného prostoru), komody, zásuvky na hračky, šatní i vestavěné skříně, psací stoly, poličky nebo policové systémy.

Kancelářský nábytek

Navrhujeme a realizujeme kvalitní a vysoce funkční kancelářské interiéry na míru Vašim potřebám a prostorové dispozici kanceláře. Dodáváme kancelářské stoly a kontejnery, skříně, kancelářská křesla a ostatní kancelářský nábytek.

Bary a restaurace

Nabízíme kompletní nábytkové řešení do barů, restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Dodáváme nábytek na míru včetně stolů, židlí a lavic.

Dveře

Nabízíme dveře a zárubně firmy PRÜM Türenwerk GmbH, která se řadí mezi největší evropské výrobce dřevěných dveří. Při výrobě jsou využívány nejmodernější technologie, které zaručují trvale krásný a neměnný vzhled dveří. Naše nabídka obsahuje dveře otočné, posuvné na stěnu i do pouzdra, dvoukřídlé, s bočními světlíky i nadsvětlíky, dále dveře protipožární, protihlukové, bezpečnostní i klima dveře. Je možno si vybrat ze široké nabídky povrchů dekorů: od foliovaných přes vysoce kvalitní CPL povrch, přírodní dýhy až po masiv.

Podlahové krytiny

Jsme autorizovaným prodejcem dřevěných a laminátových podlah značky QUICK - STEP, které se vyznačují tou nejvyšší kvalitou. V naší nabídce naleznete různé druhy podlahových krytin – od laminátových podlah přes dýhované, dřevěné, korkové až po linolea a marmolea. K jednotlivým podlahám nabízíme ostatní příslušenství (soklové lišty, přechodové lišty, lepidla, oleje, laky, tmely a vosky), pokládku včetně dopravy a předchozího vyrovnání podlahy.


CNC obrábcí centrum

CNC pila (počítačově řízená velkoformátová pila)

Pohled na další část truhlárny