JITONA

Úvodní stránka » Ložnice a šatny » JITONA

Přehled produktů

seředit podle: názvu VzestupněSestupně

Ložnice
více obrázků (4)      

AMELIA

Manželské postele s možností úložného prostoru a náladového osvětlení v bočnicích. Výběr ze 3 pohodlných čel.

více obrázků (2)  

COUNTRY INN

Country Inn je ložnice z borovicového dřeva v romantickém stylu. Zajímavě působí kovové aplikace v čele postele a kombinace bílé s barvou bernstein.

více obrázků (2)  

ELEA

Ložnicová sestava Elea ze speciální designové kolekce Jitona Design Collection upoutá pozornost svým dynamickým tvarem a osvětlením předního čela.

více obrázků (4)      

ELODIE

Tento model je vyroben z pravé dřevěné dýhy. Záda skříní a komod jsou vyrobena z HDF desek a korpusy zásuvek z překližky.

více obrázků (4)      

ERIN

Ložnice Erin vyniká variabilitou komfortních čel a možností úložných prostorů formou zásuvek pod postelí.

více obrázků (3)    

GEORGIA

Tento model je vyroben z masivního dřeva. Záda skříní a komod jsou vyrobena z HDF desek a korpusy zásuvek z překližky.

více obrázků (3)    

KEROS

Ložnici KEROS z masivního dubového dřeva je vlastní moderní design. Kvalita konstrukce a krása dřeva vystupuje z každého detailu. Velkorysé dimenze a měkké zaoblené hrany produktů kolekce korespondují s charakterem masivního nábytku.

Malta více obrázků (4)      

MALTA

Ložnice Malta je do posledního detailu inspirovaná Středomořím. Bílá barva decentně zahaluje kresbu masivního dřeva.
 

více obrázků (4)      

MAMMA

Základním motivem celé kolekce byla pro nás hravost, střídmost a kombinace materiálů. Novou kolekci Mamma charakterizuje vlídná a elegantní forma v kombinaci s přírodními materiály a sofistikovanými detaily. Kolekce získala nominaci Czech Grand Design a vyhrála národní kolo soutěže EDIDA v kategorii postel. Další ocenění kolekce získala na veletrhu For...

více obrázků (2)  

MICHELLE

Michelle je ložnicová sestava z kolekce Jitona Design Collection a charakteristické pro ni jsou jemné elegantní linie bez jakýchkoliv extravagancí.

více obrázků (2)  

OLE

Ložnicové sestavě Ole z klasické kolekce dominuje romantická robustní postel s praktickými zásuvkami, které řeší potřebu úložných prostor. Jasná bílá barva jemně zahaluje kresbu borovicového masivního dřeva.

více obrázků (2)  

PIANO

Model Piano z klasické kolekce v provedení divoký dub vedle viditelné kvality splňuje také všechny praktické požadavky, které jsou kladeny na optimální vybavení ložnice.

Tempio více obrázků (3)    

TEMPIO

Ložnice Tempio se vyznačuje svěžím moderním designem. Jedinečně působí jemné prosvítání kresby masivního borovicového dřeva.

Veneto více obrázků (2)  

VENETO

Veneto je ložnice v romantickém duchu s měkce zaoblenými rysy. Jedinečnost zdůrazňují originální úchytky skříní, komod a nočních stolků a kresba masivního smrkového dřeva.